Акции Издательства Доставка и оплата Вход/Регистрация +38 097 815 85 51 +38 095 717 47 87
Выбрать категорию
В корзине пусто!
Заказ обратного звонка X


Спасибо за интерес к нашему магазину!
Запрос успешно отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
X
Книжная полка
 

в корзину

Корзина покупок

Малятко-розумнятко

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Іграшки
Улюбленим іграшкам малят, якими дитина може бавитися вдома, на вулиці, в садку і в пісочниці, навіть у ванні, присвячено вірші цієї книги. ..
27 грн.
Їду, плаваю, лечу. Транспорт
Цікаві віршики про різні види транспорту — засоби пересування землею, в повітрі, на воді. ..
27 грн.
Інструменти
У книзі вміщені вірші для допитливих і працьовитих дітей. Вони знайомлять із предметами, якими користуються батьки, коли щось майструють, ремонтують, шиють або пораються на городі. ..
27 грн.
Абетка у загадках
Ця абетка не зовсім звична, бо кожна літера в ній — загадка. Отже, й літера запам’ятовується, і загадка відгадується. ..
27 грн.
Африканські тварини
У книзі зібрані загадки про африканських тварин, а також цікаві історії, пов'язані з їхнім способом життя. ..
27 грн.
Ввічливі слова
Книжка — про особливі слова, які всім необхідно знати й обов’язково вживати, вітаючись, прощаючись, вибачаючись тощо. ..
24 грн.
Весела абетка
Ця абетка — весела та розумна, адже кожна літера — це й маленька розповідь про працьовитих діток, дбайливих тварин, чудову природу. ..
27 грн.
Весела лічилочка. Від 1 до 10
Пропонуємо серію книжок «Малятко-розумнятко». Найцікавіші вірші від кращих дитячих поетів розкривають найпотрібніші та найкорисніші теми для розвитку маленької дитини. Добру поезію доповнюють дотепні та яскраві малюнки від кращих художників-ілюстраторів. Хвиляста форма книжки активізує тактил..
27 грн.
Веселкові кольори
Книжка допоможе маленьким читачам запам’ятати різні кольори, адже малятам це інколи важко. ..
27 грн.
Екзотичні тварини
Ця книга — про тварин, яких багато хто з дітей ще ніколи не бачив, бо вони живуть у далеких морях-океанах або джунглях, далеко від нашого краю. Тут і вірші, які запитують читача, чи впізнав він тварину; тут і коротенькі цікаві відомості про кожну з них. ..
27 грн.
Забавлянки
Ця книга для наймолодших читачів, з якими матуся розмовляє ласкавою мовою, розповідає-наспівує казочки, жарти, помалу привчаючи дитину рахувати, розрізняти кольори тощо. ..
27 грн.
Колискові
Ніжні, мелодійні колискові для малят, зібрані у книзі, мають заколисати дитину, а матуся згадає і котика, і зайчика, і рибку, і навіть зірок на небі, що допоможуть наблизити сон. ..
27 грн.
Лісові тварини
Про лісових звірят та птахів, яких треба впізнати, закінчуючи читати вірш, розповідається у книзі. До того ж наведено цікаві оповідки з їхнього життя. ..
27 грн.
Обережним будь завжди! Правила безпеки
У цій книжці звірята вчать своїх діток правил безпеки так, що дітям легко запам’ятати, чого треба завжди остерігатися. ..
27 грн.
Порівняйка. Вивчаємо протилежності
Це дуже розумна книжка, бо в ній порівнюються різні речі, різні істоти, і можна для себе вирішити, що ж тобі більше подобається. ..
27 грн.
Информация
Партнерам
Контакты
  • +38 097 815 85 51
  • +38 095 717 47 87
  • uacabinet@gmail.com
  • Каталог Site2Site.Book.UA
© UAcabinet.com 2009-2018