Акции Издательства Доставка и оплата Вход/Регистрация +38 097 815 85 51 +38 095 717 47 87
Выбрать категорию
В корзине пусто!
Заказ обратного звонка X


Спасибо за интерес к нашему магазину!
Запрос успешно отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
X
Книжная полка
 

в корзину

Корзина покупок

Шедеври української дитячої поезії

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вереда
У цій книжці зібрано кращі з віршів поета: веселинки, скоромовки, спотиканки, загадки й дотепні вірші. Кожен із творів є ніби подарунком від автора маленькому читачеві - так вони легко читаються й запам`ятовуються, а веселий гумор дарує малюкам чудовий настрій. Цікаві, дотепні, зворушливі вір..
66 грн.
Веселі Хтосики
У цій книжці зібрано найкращі дитячі вірші з поетичного доробку автора. Жартівливі казочки, абетки, лічилки, скоромовки, загадки — усе це легко читається, їх легко запам’ятовують дітлахи. ..
71 грн.
Веселиця
До збірки увійшли найкращі вірші відомого сучасного поета-гумориста, чиї дотепні й доброзичливі поетичні жарти з радістю читають діти й дорослі упродовж не одного десятиліття. Ці вірші виховують почуття справедливості, працелюбство, чесність, патріотизм. Книга розрахована як на малят, так..
51 грн.
Вкусных вам ромашек
В этой книге собраны стихи и несколько сказок. Это не совсем обычные стихи - в том смысле, что о них трудно сказать: "стихи о животных", или "стихи о дружбе", или "стихи о природе". На самом деле они и обо всем этом: зайчата беседуют с лошадкой, гололед отдыхает под метелью, бегемот дарит пче..
46 грн.
Вухолапохвіст
Кращі вірші кращих українських дитячих поетів про наших хвостатих улюбленців з чудовими малюнками Валерія Харченко! ..
66 грн.
Дощик вибіг на перон
До книжки увійшли найкращі вірші відомого українського поета Сергія Цушка. Поезії розподілено за тематикою, тож маленькому читачеві цікаво буде побувати на «хоробрих» та «розумних» сторінках, досхочу посміятися на «кумедних», побавитися на «невгамовних» і «пустотливих» сторінках. А на «хв..
51 грн.
Зайчик місяця надгриз
У пропонованій збірці вміщено дитячі вірші й оповідання відомого українського дитячого письменника А. П. М'ястковського. Їх мова мелодійна, легка й зрозуміла, тому дитина органічно засвоює такі поняття, як добро і честь, любов до рідного краю, шанування людської праці, повага до старших, чутт..
51 грн.
Кукурiки кукурiкали
У цій книжці зібрано кращі дитячі вірші відомого українського поета. Автор — людина щира, з щедрою душею і променистим гумором — дотепно, іронічно й доброзичливо розповідає юним читачам про їхніх винахідливих однолітків, про смішних і розумних тварин, вимальовуючи до того ж цікаві сюжети. ..
51 грн.
На кого я схожий
Автори — члени літературного об'єднання «Радосинь» — уже відомі маленьким українцям. їхні найцікавіші віршики, загадки, пропоновані в цій збірці, познайомлять дітей із веселими, кумедними героями і напевне припадуть до серця юним читачам. Книга розрахована на малят і школярів молодшого віку. ..
51 грн.
Олівець-малювець
У цій книжці зібрано найкращі, найцікавіші вірші та казки відомої української дитячої письменниці Наталі Забіли. Ми сподіваємось, що ця збірка не тільки стане чудовим подарунком для дітей, але й надасть нагоду дорослим повернутися до світлих спогадів дитинства та разом з малюками поринути у я..
81 грн.
Про малят і про звірят
У цій книжці вміщено вірші та казки видатної Наталі Забіли, інтерес до яких не згасає з плином часу. Щирі, ніжні, жартівливі, вони проникнуті безмежною любов`ю до "малят і звірят", до природи рідного краю. ..
71 грн.
Смачний малюнок
Ця книжка – черговий подарунок Людмили Савчук малюкам. На її сторінках малят чекають задерикуватий котик і поважний півник, веселий їжачок та багато інших персонажів. ..
46 грн.
Сонячний дощик
У цій книжці зібрано вірші та оповідання, щирі й безпосередні, сповнє і яскравого доброго гумору. Багато з них уже полюбилися юним читачам. Унікальність цих творів беззаперечна: вони цікаві й малечі, й дітям старшого покоління, дорослим. ..
51 грн.
Информация
Партнерам
Контакты
  • +38 097 815 85 51
  • +38 095 717 47 87
  • uacabinet@gmail.com
  • Каталог Site2Site.Book.UA
© UAcabinet.com 2009-2018