Акции Издательства Доставка и оплата Вход/Регистрация +38 097 815 85 51 +38 095 717 47 87
Выбрать категорию
В корзине пусто!
Заказ обратного звонка X


Спасибо за интерес к нашему магазину!
Запрос успешно отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
X
Книжная полка
 

в корзину

Корзина покупок

Василий Федиенко

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
EASY ENGLISH. Starter book
Цель этой книги — в доступной и интересной форме ознакомить ребенка с первыми английскими словами и устойчивыми выражениями. В пособии приведены темы из развития устной речи ребенка, который начинает изучать английский язык. Тут вы найдете также учебные игровые задания..
86 грн.
EASY ENGLISH. Starter book (укр.)
Повноколірне видання. Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, викон..
86 грн.
EASY ENGLISH. Рабочая тетрадь
Игры стихи Первые слова Первые фразы Словарик Детям 4-7 лет, изучающим английский язык. ..
31 грн.
EASY ENGLISH. Робочий зошит
Ігри, вірші Перші слова Сталі вирази Словничок Малятам 4-7 років, що вивчають англійську. ..
36 грн.
My first ABC. Моя англійська абетка
За допомогою цієї книги діти, що починають вивчати англійську, познайомляться з літерами та звуками, навчаться читати елементарні слова та здобудуть перші навички спілкування англійською мовою. Різноманітні навчально-ігрові завдання, коротенькі лічилочки, що легко запам’ятовуються, та яскраві..
81 грн.
Абетка в картках "Читайка"
Можливість складати склади й слова Можливість визначати місце букви в слові Докладна інструкція для батьків усередині Чудові малюнки Євгенії Житник Методично оптимальні добірка слів, шрифт, розмір та товщина карток Найвища поліграфічна якість за прийнятною ціною ..
111 грн.
Абетка у загадках
Ця абетка не зовсім звична, бо кожна літера в ній — загадка. Отже, й літера запам’ятовується, і загадка відгадується. ..
24 грн.
Азбука в карточках "Читайка"
Возможность составлять слоги и слова Возможность определять место буквы в слове Подробная инструкция для родителей внутри Прекрасные рисунки Евгении Житник Методически оптимальные подборка слов, шрифт, размер и толщина карточек Высокое полиграфическое качество по..
111 грн. 111 грн.
Англійська абетка в картках
Запропонований комплект карток містить літери англійської абетки, слова і яскраві зображення предметів. За його допомогою можна у грі вчити англійську. А чудові малюнки сприятимуть найкращому запам’ятовуванню і засвоєнню малюками знань. Добірка слів, шрифт, розмір і товщина карток є методично..
111 грн.
Африканські тварини
У книзі зібрані загадки про африканських тварин, а також цікаві історії, пов'язані з їхнім способом життя. ..
24 грн.
Буквар "Читайлик"
Мета посібника — формування у дитини початкових навичок читання. Він допоможе в розвиткові фонематичного слуху, оволодінні звуковим та складовим аналізом і синтезом, розширить словниковий запас дитини. Дитина здобуде уявлення про такі поняття, як звук, буква, наголос, основні види слів, р..
116 грн.
Букварь "Читайка"
Цель пособия — формирование у ребенка старшего дошкольного возраста начальных навыков чтения. Оно также поможет развить фонематический слух, овладеть звуко-буквенным анализом, расширить словарный запас ребенка. Ребенок получит представление о таких понятиях, как звук, буква, ударение, осн..
116 грн.
Від 1 до 10. Набір карток
Запропонований комплект карток містить цифри, математичні знаки та геометричні фігури. За його допомогою можна у грі знайомитися з цифрами та числами, рахувати і порівнювати, вивчати склад числа, лічити предмети, розв’язувати приклади тощо. А чудові яскраві малюнки сприятимуть найкращому запа..
111 грн.
Диво-свет. Изучаем буквы. Для детей от 5 лет
Одобрено для использования в дошкольных учебных заведениях! Занимаясь по этой тетради, ребенок сможет: Ознакомиться с буквами русского алфавита Овладеть первыми навыками чтения Закрепить и развить навыки звукового анализа Научиться правильно интонировать повествовате..
31 грн.
Диво-свет. Математика и логика. Для детей от 5 лет
Одобрено для использования в дошкольных учебных заведениях! Занимаясь по этой тетради, ребенок сможет: Считать предметы, понимать состав чисел и считать в прямом и обратном порядке в пределах 10 Определять смежные числа в пределах 10 Записывать и читать знакомые цифры и чи..
31 грн.
Информация
Партнерам
Контакты
  • +38 097 815 85 51
  • +38 095 717 47 87
  • uacabinet@gmail.com
  • Каталог Site2Site.Book.UA
© UAcabinet.com 2009-2017