Акции Издательства Доставка и оплата Вход/Регистрация +38 097 815 85 51 +38 095 717 47 87
Выбрать категорию
В корзине пусто!
Заказ обратного звонка X


Спасибо за интерес к нашему магазину!
Запрос успешно отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
X
Книжная полка
 

в корзину

Корзина покупок

Обучалки

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
100 окошек для малышей. В лесу
Как надо вести себя в лесу? Кто умеет строить плотины? Как называются плоды дуба? Что можно приготовить из лесных ягод? Какие звери впадают в спячку? Хочешь узнать ответы на эти вопросы? Тогда скорее открывай окошки и знакомься с нашим удивительным лесом. РАЗ..
336 грн.
100 окошек для малышей. На ферме
Кто дремлет в хлеву? Как делают сливочное масло? Кто прибивает подковы лошадям? Где хранят зерно? Откуда берется мед? Хочешь узнать ответы на эти вопросы? Тогда скорее открывай окошки и знакомься с жителями сказочной фермы. РАЗ, ДВА, ТРИ! Окошко отвори! ..
336 грн.
English step by step. АВС. Англійський алфавіт в картках
Набір карток у коробочці, на яких зображено поряд з літерами та цифрами: тваринний світ предмети побуту рослини - фрукти, овочі, квіти, дерева Дуже зручний спосіб для опанування англійської абетки! ..
103 грн.
English step by step. Тваринний світ на картках
Набір карток у коробочці, на яких зображено поряд з літерами: дикі тварини свійські тварини морські тварини птахи та комахи Дуже зручний спосіб для опанування англійської абетки! До набору також входить словничок з українським та російським переводом. ..
103 грн.
Mein erstes Arbestsheft. Прописи з німецької мови (універсальні)
Прописи розроблені для учнів першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання друкованих та прописних літер німецького алфавіту. ..
15 грн.
My first copy-book. Прописи Англійська мова
Прописи укладені на базі нового підручника для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів "Англійська мова" А.М. Несвіт. Прописи призначені для першого-другого року навчання. За допомогою данного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичкам правильного написання друкованних та пр..
13 грн.
My first copy-book. Прописи з англійської мови
Прописи розроблені відповідно до нового підручника О.Д. Карп'юк "English. 1 клас". За допомогою данного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичкам правильного написання друкованних та прописних літер англійського алфавіту. ..
13 грн.
My first copy-book. Прописи. Англійська мова (універсальні)
Прописи розроблені для учнів першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання друкованих та прописних літер англійського алфавіту. ..
13 грн.
My first dictionary. Словничок молодшого школяра з англійської мови для учнів 1-4 класів
Кожен учень вивчає англійські слова, їх значення та вимову. Для цього він користується різними словниками та звичайної зошитом, в яку вписує нові слова до таблиці. Наш "Словничок молодшого школяра" включає в себе і зошит, і словник. Зручний у користуванні "My first dictionary" містить понад 1..
20 грн.
Іспанська мова для малюків від 2 до 5 років
Пропонуємо новітню авторську методику вивчення іспанської мови. Працюючи за цим посібником, ваша дитина швидко опанує велику кількість іспанських слів, а також навчиться правильно їх вимовляти. Додаткові завдання та яскраві авторські ілюстрації сприятимуть закріпленню знань маленького учня. Д..
31 грн.
Абетка
«Абетка» — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Це видання «Абетки» просто неперевершено проілюстрував Кость Лавро — головний художник видавництва. Його рідні і такі вже класичні образи зворушують і зачаровують на все життя. Здаєт..
109 грн.
Абетка
Ця абетка - перший крок малюка до дивовижного світу книжок. У веселій віршованій формі автор веде хлопчиків і дівчаток стежинкою від "А" до "Я". ..
63 грн.
Абетка
Абетка Вірші Казки Прописи Розмальовки Розвиваючі завдання Ця чудова книжка дуже сподобається вамі вашому малюку! ..
40 грн.
Абетка
Цю «Абетку» просто не можливо випустити з рук! Навіть якщо малий розумник чи розумниця не розуміє літер, вони точно знають, що співати вміють усі, от хоч би і єноти. Що слон має великі вуха, за якими може заховатися багато чого цікавого. Приміром, букви. Великі й кольорові. А вже що таке ..
131 грн.
Абетка безпеки для малечі
Барвиста книга пропонує вивчити правила безпечної поведінки. Абетка детально знайомить дитину з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути вдома, на вулиці, в школі, на відпочинку, і навчить уникати їх. ..
46 грн.
Информация
Партнерам
Контакты
  • +38 097 815 85 51
  • +38 095 717 47 87
  • uacabinet@gmail.com
  • Каталог Site2Site.Book.UA
© UAcabinet.com 2009-2017