Акции Издательства Доставка и оплата Вход/Регистрация +38 097 815 85 51 +38 095 717 47 87
Выбрать категорию
В корзине пусто!
Заказ обратного звонка X


Спасибо за интерес к нашему магазину!
Запрос успешно отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
X
Книжная полка
 

в корзину

Корзина покупок

Обучалки

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
100 окошек для малышей. В лесу
Как надо вести себя в лесу? Кто умеет строить плотины? Как называются плоды дуба? Что можно приготовить из лесных ягод? Какие звери впадают в спячку? Хочешь узнать ответы на эти вопросы? Тогда скорее открывай окошки и знакомься с нашим удивительным лесом. РАЗ..
336 грн.
100 окошек для малышей. На ферме
Кто дремлет в хлеву? Как делают сливочное масло? Кто прибивает подковы лошадям? Где хранят зерно? Откуда берется мед? Хочешь узнать ответы на эти вопросы? Тогда скорее открывай окошки и знакомься с жителями сказочной фермы. РАЗ, ДВА, ТРИ! Окошко отвори! ..
368 грн.
5 кроків до успіху. Англійська мова. Правила
Даний посібник допоможе маленькому учню опанувати низку важливих правил англійської граматики, набути певних орфографічних навичок. Посібник містить відомості про частини мови та найпростіші конструкції. ..
21 грн.
5 кроків до успіху. Англійська мова. Читання
Данний посібник сформовано для учнів, які роблять перші кроки в оволодінні читанням англійською. Мета книжки - допомогти дитині опанувати низку важливих правил фонетики і надати їй можливість потренуватися в читанні. ..
21 грн.
5 кроків до успіху. Українська мова. Орфограми
Ця книжка допоможе маленькому учню сформувати елементарні уміння орфографічно писати слова українською. Мета цього посібника - допомогти дитині опанувати ряд важливих правил граматики і надати їй можливості набути певного автоматизму під час розв'язування граматичних завдань. ..
21 грн.
5 кроків до успіху. Швидко навчаємо читати
Ця книжка допоможе дитині швидко опанувати читання рідною мовою. Посібник розрахований на сумісну роботу батьків з дітьми. Завдяки оригінальній подачі матеріалу, яскравим ілюстраціям і цікавим вправам, дитина напевно зацікавиться процесом навчання. Крім того, книжка містить скоромовки, ві..
21 грн.
EASY ENGLISH + CD
Повноколірне видання. Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, викон..
151 грн.
English step by step. АВС. Англійський алфавіт в картках
Набір карток у коробочці, на яких зображено поряд з літерами та цифрами: тваринний світ предмети побуту рослини - фрукти, овочі, квіти, дерева Дуже зручний спосіб для опанування англійської абетки! ..
103 грн.
English step by step. Тваринний світ на картках
Набір карток у коробочці, на яких зображено поряд з літерами: дикі тварини свійські тварини морські тварини птахи та комахи Дуже зручний спосіб для опанування англійської абетки! До набору також входить словничок з українським та російським переводом. ..
103 грн.
Leichtes Deutsсh. Посібник для малят 4-7 років, що вивчають німецьку
У наш час знання іноземної мови — вже не примха чи хобі, а часто необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими..
41 грн.
Mein erstes Arbestsheft. Прописи з німецької мови (універсальні)
Прописи розроблені для учнів першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання друкованих та прописних літер німецького алфавіту. ..
15 грн.
My first copy-book. Прописи Англійська мова
Прописи укладені на базі нового підручника для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів "Англійська мова" А.М. Несвіт. Прописи призначені для першого-другого року навчання. За допомогою данного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичкам правильного написання друкованних та пр..
15 грн.
My first copy-book. Прописи з англійської мови
Прописи розроблені відповідно до нового підручника О.Д. Карп'юк "English. 1 клас". За допомогою данного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичкам правильного написання друкованних та прописних літер англійського алфавіту. ..
15 грн.
My first copy-book. Прописи. Англійська мова (універсальні)
Прописи розроблені для учнів першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального видання учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання друкованих та прописних літер англійського алфавіту. ..
15 грн.
My first dictionary. Словничок молодшого школяра з англійської мови для учнів 1-4 класів
Кожен учень вивчає англійські слова, їх значення та вимову. Для цього він користується різними словниками та звичайної зошитом, в яку вписує нові слова до таблиці. Наш "Словничок молодшого школяра" включає в себе і зошит, і словник. Зручний у користуванні "My first dictionary" містить понад 1..
20 грн.
Информация
Партнерам
Контакты
  • +38 097 815 85 51
  • +38 095 717 47 87
  • uacabinet@gmail.com
  • Каталог Site2Site.Book.UA
© UAcabinet.com 2009-2018