Акции Издательства Доставка и оплата Вход/Регистрация +38 097 815 85 51 +38 095 717 47 87
Выбрать категорию
В корзине пусто!
Заказ обратного звонка X


Спасибо за интерес к нашему магазину!
Запрос успешно отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
X
Книжная полка
 

в корзину

Корзина покупок

Фантастика. Фэнтези

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
11/22/63
Стівен Кінг декілька років збирав матеріал для цього роману, вивчав архіви, відвідував місце, звідки було зроблено фатальний постріл. «Я ніколи не писав нічого подібного раніше», — зізнається автор. Ще до виходу роману з друку режисер Джонатан Деммі, володар Оскара за фільм «Мовчання ягнят», ..
171 грн.
Отзывов: 1
2012. ТОЧКА ПЕРЕХОДА
Как на самом деле устроен наш мир? Кто живет на Земле вместе с нами? И только ли фантастика то, что вместе с нами, людьми, здесь на Земле живут и другие? Те, кто пришел к нам из других миров… или времен. И чем действительно является то, что называется аномальными зонами? Эта книга написана по..
91 грн.
2012. ФОРМУЛА ВЫЖИВАНИЯ
Иные миры — здесь, рядом с нами. Совсем близко. Есть люди, которые исследуют эти миры. И есть те, кто пытается прибрать их к рукам. Зачем, почему? Потому что иные реальности — это не только источник новых технологий, но и шанс выжить, сбежать от надвигающейся катастрофы. Какой, снова спросите вы?..
91 грн.
2012. ХРОНИКА АПОКАЛИПСИСА
Две тысячи двенадцатый год. Дата, о которой упоминали индейцы майя. Апокалипсис, о котором предупреждали пророки разных стран и народов. Час икс пробил, чудовищная катастрофа грозит стереть человечество с лица Земли… Алексею удается выжить в первые часы катастрофы. Он знает, что самое страшно..
100 грн.
39 ключів. Викрадач мечiв. Книга 3
У пошуках 39 ключів, які невпинно тривають, Емі та Дену допомагає їхня безстрашна няня Неллі Гомес. Цього разу вони потрапляють в Японію і Південну Корею, де несподівано зустрічають своїх старих ворогів, а також дізнаються про свого далекого родича, видатного японського полководця ХVI століття. У..
47 грн.
39 ключів. Гніздо гадюки. Книга 7
Шалені перегони за тридцятьма дев’ятьма ключами набувають нових обер­тів. Чотирнадцятирічну Емі та її молодшого брата Дена чекають нові випробування в Індонезії, де вони потерпають від вивергнення вулкана, страшної пожежі, під час якої гине російська шпигунка, та чергового зрадництва підступного ..
47 грн.
39 ключів. Код імператора. Книга 8
Таємничий Шаолінь, велетенські міста і старовинні пам’ятки Китаю, Заборонене місто і Великий Китайський мур — це арена, на якій розгортається новий етап гонитви за тридцятьма дев’ятьма ключами до всесвітньої могутності та нечуваної влади. Але у розпалі пошуків раптом зникає Ден — його загадко..
47 грн.
39 ключів. Лабiринт кiсток. Книга 1
Незадовго до своєї смерті глава могутнього клану Ґрейс Кехіл змінює свій заповіт. Тепер її численні спадкоємці опинилися перед вибором — або отримати 1 мільйон доларів відразу, або ж взяти участь у змаганні, подавшись на пошуки загадкових 39 ключів, що дають владу над усім світом. Рухаючись з..
47 грн.
39 ключів. На глибині. Книга 6
На черговому етапі змагання за тридцятьма дев’ятьма ключами 14-річна Емі та її молодший брат Ден вирушають слідами батьків до Австралії. Там вони знайомляться зі своїм рідним дядьком Шепом, потерпають від родини Кабрів, дізнаються про те, що їхня няня вміє керувати літаком, і опиняються у підземн..
47 грн.
39 ключів. Сходження Весперів. Книга 11
Чотирнадцятирічна Емі Кехіл та її молодший брат Ден гадали, що зможуть повернутися до свого звичного життя, коли, нарешті, відшукають тридцять дев’ять ключів, які забезпечать їхній родині владу над усім світом. Але вони помилялися. Могутні вороги — Веспери — чекали в тіні. І вони не зупинятьс..
47 грн.
39 ключів. У підземеллі. Книга 10
Перешкод на шляху чотирнадцятирічної Емі Кехіл та її молодшого брата Дена було більш ніж достатньо. Мало того, що вони повинні знайти тридцять дев’ять ключів. Але погодитися із тим, що багато чого тепер об’єднує їх із людьми, які зрадили їхню родину і вбили батьків, вони категорично не бажають! П..
47 грн.
39 ключів. Фальшива нота. Книга 2
Карколомні пригоди Емі та Дена тривають. Так само продовжуються пошуки 39 ключів, схованих їхньою бабусею Ґрейс Кехіл по всьому світу. Цього разу сліди ведуть на батьківщину Моцарта у Зальцбург. Юних героїв, яких переслідує решта учасників змагання, чекає випробування на мужність і кмітливість у ..
47 грн.
39 ключів. Чорне коло. Книга 5
Продовжуючи гонитву за тридцятьма дев’ятьма ключами, і ледве вибравшись цілими і неушкодженими із найнебезпечніших єгипетських пригод, 14-річна Емі та її 11-річний брат Ден отримують дивну телеграму від таємничого незнайомця. Ідучи за підказками, вони вирушають до аеропорту і знаходять у камері с..
47 грн.
39 ключів. Штормове попередження. Книга 9
Емі і Ден Кехіл продовжують пошуки 39 ключів, що відкривають шлях до нечуваної могутності. Але де б вони не опинялися — в Африці чи Азії, в Європі або на островах Карибського моря, всюди за ними, немов тінь, іде слідом людина в чорному. Наші герої знають, що вона не раз намагалася вбити їх обох, ..
47 грн.
39 ключів: Кехіли проти Весперів. Королівський викуп. Книга 2
Після того як семеро членів сім’ї Кехілів було викрадено таємничою організацією, відомою під ім’ям Веспери, тринадцятирічний Ден Кехіл і його старша сестра Емі поклялися знайти своїх родичів і повернути їх додому цілими і неушкодженими. Але Веспери вимагають абсолютно немислимий викуп. У Емі з Де..
71 грн.
Информация
Партнерам
Контакты
  • +38 097 815 85 51
  • +38 095 717 47 87
  • uacabinet@gmail.com
  • Каталог Site2Site.Book.UA
© UAcabinet.com 2009-2018