Акции Издательства Доставка и оплата Вход/Регистрация +38 097 815 85 51 +38 095 510 60 64
Выбрать категорию
В корзине пусто!
Заказ обратного звонка X


Спасибо за интерес к нашему магазину!
Запрос успешно отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
X
Книжная полка
 

в корзину

Корзина покупок

Словари. Учебные пособия

Словари. Учебные пособия
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
100 експрес-уроків української. Частина 2
Цей посібник є продовженням «100 експрес-уроків української» Олександра Авраменка. Його також зручно брати з собою у подорож й освічуватися в українському діловому та повсякденному мовленні. ..
119 грн.
100 розмовних тем з англійської мови
Посібник містить 100 розмовних тем, які включають теми загального характеру і краєзнавчі теми (про Великобританію, США, Україну та Росію). Кожна тема представлена тематичними текстами, комментарями до них. Призначається для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, а також для студентів вищих навчальних ..
26 грн.
500 найцікавіших питань та відповідей про Україну
Ви тримаєте в руках нове видання, яке допоможе вам зробити захоплюючу подорож найцікавішими сторінками української історії, ознайомить з багатьма мальовничими місцями та стародавніми традиціями цієї прекрасної країни. До уваги читача пропонуються розповіді про ті події та постаті, завдяки яки..
51 грн.
500 найцікавіших питань та відповідей щодо народів України
Обмежені невеликим форматом цієї книги, автори, на жаль, не змогли охопити увагою абсолютно всі народи, представники яких є сьогодні громадянами України. Читач знайде цікаві факти про історію, матеріальну й духовну культуру найчисленніших народів України (українці, росіяни, євреї, поляки тощо). ..
51 грн.
EASY ENGLISH + CD
Повноколірне видання. Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, викон..
151 грн.
EASY ENGLISH. Starter book
Цель этой книги — в доступной и интересной форме ознакомить ребенка с первыми английскими словами и устойчивыми выражениями. В пособии приведены темы из развития устной речи ребенка, который начинает изучать английский язык. Тут вы найдете также учебные игровые задания..
86 грн.
EASY ENGLISH. Starter book (укр.)
Повноколірне видання. Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, викон..
86 грн.
EASY ENGLISH. Рабочая тетрадь
Игры стихи Первые слова Первые фразы Словарик Детям 4-7 лет, изучающим английский язык. ..
41 грн.
EASY ENGLISH. Робочий зошит
Ігри, вірші Перші слова Сталі вирази Словничок Малятам 4-7 років, що вивчають англійську. ..
36 грн.
Leichtes Deutsсh. Посібник для малят 4-7 років, що вивчають німецьку
У наш час знання іноземної мови — вже не примха чи хобі, а часто необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими..
41 грн.
My first dictionary. Словничок молодшого школяра з англійської мови для учнів 1-4 класів
Кожен учень вивчає англійські слова, їх значення та вимову. Для цього він користується різними словниками та звичайної зошитом, в яку вписує нові слова до таблиці. Наш "Словничок молодшого школяра" включає в себе і зошит, і словник. Зручний у користуванні "My first dictionary" містить понад 1..
20 грн.
Spoken English: Посібник з розмовної мови + диск
Посібник містить декілька найуживаніших тем: родина, погода, театр, освіта, подорожі тощо. Кожна тема супроводжується великою кількістю завдань і вправ, спрямованих на формування і закріплення навичок складання розповіді з використанням прямої і непрямої мови, уміння задавати питання і відповідат..
60 грн.
Англійська для дітей
Нове видання найпопулярнішого підручника В. Скульте в перекладі на українську мову стане необхідним посібником для малюків і дорослих, які бажають швидко і якісно оволодіти живою англійською мовою. Пропонована методика дозволяє проводити навчання як самостійно, так і з викладачем. Навчальний ..
92 грн.
Англійська для дітей. Методичні вказівки. Ключі
У посібнику вміщено методичні вказівки до однойменного підручника, короткі відомості з англійської фонетики, короткий граматичний довідник, поурочні пояснення до всіх уроків першої і другої частини, ключі до вправ і текстів, а також додаткові тренувальні вправи до уроків. Для учнів, учителів,..
27 грн.
Англійська мова в міжнародній торгівлі
Метою навчального посібника є ознайомлення із особливостями, характерними для ділової переписки, що обслуговує зовнішньоекономічні відносини, висвітлення вимог та особливостей, що мають бути враховані під час укладання міжнародних договорів та контрактів із зовнішньоекономічної діяльності, а тако..
113 грн.
Информация
Партнерам
Контакты
  • +38 097 815 85 51
  • +38 095 510 60 64
  • uacabinet@gmail.com
  • Каталог Site2Site.Book.UA
© UAcabinet.com 2009-2018