Акции Издательства Доставка и оплата Вход/Регистрация +38 097 815 85 51 +38 095 717 47 87
Выбрать категорию
В корзине пусто!
Заказ обратного звонка X


Спасибо за интерес к нашему магазину!
Запрос успешно отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
X
Книжная полка
 

в корзину

Корзина покупок

Словари. Учебные пособия

Словари. Учебные пособия
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
100 розмовних тем з англійської мови
Посібник містить 100 розмовних тем, які включають теми загального характеру і краєзнавчі теми (про Великобританію, США, Україну та Росію). Кожна тема представлена тематичними текстами, комментарями до них. Призначається для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, а також для студентів вищих навчальних ..
26 грн.
My first dictionary. Словничок молодшого школяра з англійської мови для учнів 1-4 класів
Кожен учень вивчає англійські слова, їх значення та вимову. Для цього він користується різними словниками та звичайної зошитом, в яку вписує нові слова до таблиці. Наш "Словничок молодшого школяра" включає в себе і зошит, і словник. Зручний у користуванні "My first dictionary" містить понад 1..
20 грн.
Spoken English: Посібник з розмовної мови + диск
Посібник містить декілька найуживаніших тем: родина, погода, театр, освіта, подорожі тощо. Кожна тема супроводжується великою кількістю завдань і вправ, спрямованих на формування і закріплення навичок складання розповіді з використанням прямої і непрямої мови, уміння задавати питання і відповідат..
60 грн.
Англійська для дітей
Нове видання найпопулярнішого підручника В. Скульте в перекладі на українську мову стане необхідним посібником для малюків і дорослих, які бажають швидко і якісно оволодіти живою англійською мовою. Пропонована методика дозволяє проводити навчання як самостійно, так і з викладачем. Навчальний ..
92 грн.
Англійська для дітей. Методичні вказівки. Ключі
У посібнику вміщено методичні вказівки до однойменного підручника, короткі відомості з англійської фонетики, короткий граматичний довідник, поурочні пояснення до всіх уроків першої і другої частини, ключі до вправ і текстів, а також додаткові тренувальні вправи до уроків. Для учнів, учителів,..
27 грн.
Англійська мова в міжнародній торгівлі
Метою навчального посібника є ознайомлення із особливостями, характерними для ділової переписки, що обслуговує зовнішньоекономічні відносини, висвітлення вимог та особливостей, що мають бути враховані під час укладання міжнародних договорів та контрактів із зовнішньоекономічної діяльності, а тако..
113 грн.
Английский для детей. Методические указания и ключи
В пособии изложена методика обучения английскому языку (устному или с элементами письма). Книга является приложением к учебнику В. Скультэ “Английский для детей” и адресована преподавателям и родителям, самостоятельно занимающимся с детьми. ..
53 грн.
Английский для детей. Сборник упражнений
Это пособие - часть популярнейшего учебно-методического комплекта "Английский для детей" В.И. Скультэ. Вошедшие в него занимательные упражнения, игры и кроссворды помогут детям отработать грамматический материал, одновременно закрепляя лексику каждого урока. Учителя, воспитатели, родители..
69 грн.
Англо-український, українсько-англійський словник, 80 000 слів
Словник містить понад 80 000 тисяч слів і словосполучень сучасної англійської та української мови з детальним розбором їх значень і є найповнішим в історії англо-української / українсько-англійської лексикографії. У словник включена загальна лексика, жива розмовна мова, географічні назви, а т..
79 грн.
Атлас України для школярів
Довідково-енциклопедичне ілюстроване видання, містить відомості про економіку, природу, визначні пам'ятки, традиції і культуру кожної з 24 областей України, а також автономної республіки Крим. Наведено основні історичні дати, відомості про видатних особистостей нашої країни, легенди. Книжка д..
41 грн.
Атлас Украины для школьников
Справочно-энциклопедическое иллюстрированное издание, содержит сведения об экономике, природе, выдающихся памятках, традиций и культуры каждой из 24 областей Украины, а также автономной республики Крым. Приведены основные исторические даты, сведения о выдающихся личностей нашей страны, легенд..
44 грн.
Велика книга дошкільнятка. Математика, читання, письмо, логіка 4-6 років
Читання Письмо Математика Логіка Цей зошит навчить малюка читати, розвине руку для письма, навчить математиці та логічно мислити. І все це в ігровій формі, що дуже сподобається дитині. А ще є багато-багато малюнків, які можна розмальовувати! ..
55 грн.
Готовимся к школе. Тренируем руку. Клетка. 4-6 лет
Это рабочая тетрадь из серии "Готовимся к школе". Она содержит упражнения по написанию различных элементов на листе в клетку по данному образцу. Материал в тетради расположен от простого к сложному. Игровой сюжет и стихи заинтересуют ребенка, а пальчиковая гимнастика поможет в выполнении ..
12 грн.
Готовимся к школе. Тренируем руку. Линейка. 4-6 лет
Это рабочая тетрадь из серии "Готовимся к школе". Она содержит упражнения по написанию различных элементов на листе в линейку по данному образцу. Материал в тетради расположен от простого к сложному. Игровой сюжет и стихи заинтересуют ребенка, а пальчиковая гимнастика поможет в выполнении..
12 грн.
Готуємось до школи. Логіка для діточок. 4-6 років
Цей робочий зошит містить завдання на розвиток логічного мислення, загадки, лабіринти тощо. Ігровий сюжет та вірші зацікавлять дитину і сприятимуть гарному настрою під час занять. ..
12 грн.
Информация
Партнерам
Контакты
  • +38 097 815 85 51
  • +38 095 717 47 87
  • uacabinet@gmail.com
  • Каталог Site2Site.Book.UA
© UAcabinet.com 2009-2017